Menu

Hakkımızda

Hakkımızda

BOYBEY MAKİNA METAL KİM.NAK. SAN. TİC.LTD. ŞTİ, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen ŞİRKETLERİ arasında yer almakta ve hizmet verdiği sektörde lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Türkiye'de değişimin öncüleri arasında yer alan BOYBEY MAKİNA, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır., sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Dünyanın öncü, küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan BOYBEY MAKİNA, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, BOYBEY MAKİNA NIN hizmet verdiği sektörde lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir. Ürün gamımız; LPG stoklama istasyonları ve tankları, LPG transport tankları, akaryakıt stoklama istasyonları ve tankları, akaryakıt transport tankları, silobaz araçları özel tesisler yapmakta olup yaptığımız ürünlerin gerekli denetimleri TÜV-SÜD tarafından yapılan denetimler dâhilinde AR-GE ler yapılarak gerek makine ve teçhizat gereksede deneyimli personellerimizle ürünlerimizi sevkiyata hazır hale getirmekteyiz.

Kaliteli Hammadde

İmalatlarımız En Yüksek Kalite malzemelerden yapılmaktadır.

Dünya Standartlarında Üretim

Boybey Kalitesi ile üretilen ürünler dünyanın her bir noktasında,

Kusursuz Termin

Boybey tarafından üretilen tüm ürünler tam zamanında teslim edilir.

Tescilli Kalite

Boybey üretimde gerek duyulan tüm uluslararası sertifikalara sahiptir.

7/24 Teknik Servis

Satış sonrası kusursuz işleyen servisi ile hızlı çözümler üretir.

Tecrübeli Personel

Boybey işini seven, işini bilen ekibiyle sizlerin hizmetinde.